referencje

opinie

klienci indywidualni

Ania & Tomek 27.04.2019

Chcielibyśmy bardzo podziękować Studio Concept za filmik narzeczenski, za pełna oprawę na ślubie i weselu, za sesję w plenerze!☺️☺️ Super materiał, super, pamiątka, idealnie dobrana muzyka, pełna profeska! Wszystkim polecamy a sami na pewno jeszcze skorzystamy????????

Kasia & Adam 7.09.2019

Wybór Studio Concept okazał się strzałem w dziesiątkę. Oprócz profesjonalizmu przy wykonywaniu zdjęć/filmu, efekt końcowy w postaci albumu oraz filmu/teledysku był oszałamiający. Świetne ujęcia, dynamika oraz końcowy montaż filmu powoduje, że chce się wracać do niego nie raz.
Polecamy serdecznie wszystkim, którzy poszukują unikalnej pamiątki ze swojego przyjęcia weselnego.

Magda & Tomek 30.05.2019

Z czystym sumieniem gorąco polecamy uslugi Concept Studio! Dzięki Kubie (wlascicielowi) mamy piękną pamiątkę foto + video z naszego ślubu i wesela! Kuba cierpliwie słuchał naszych sugestii, próśb i preferencji, a następnie niejednokrotnie okazując nam dużą dozę cierpliwości realizował skrupulatnie wszystkie założenia krok po kroku. Jesteśmy bardzo zadowoleni, tym bardziej, ze sala w której mieliśmy wesele była dość ciemna, a w ogole nie odczuwa się tego ogladajac zdjecia wysokiej jakości od Concept Studio! Film został zmontowany dynamicznie, bez zbędnych dłużyzn, a jednoczesnie wszystkie szczegóły zostaly uwzglednione. Kontakt z Kubą również perfect! W nocy o północy, kiedy tylko Go potrzebowalismy to był responsywny! Polecamy.

Ania & Hubert 26.05.2018

Właśnie otrzymaliśmy film wiedziałam ze będzie cudowny ale to co zobaczyłam przeszło wszelkie moje oczekiwania. Profesjonalnie zmontowany, detale dopracowane do perfekcji, każda chwila została uwieczniona nic nie zostało pominięte Mogę z czystym sercem polecić Kubę i na pewno wybrałabym go jeszcze raz najlepsza decyzja jaka podjęliśmy jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy i filmu który został tak pięknie zmontowany. Dziękujemy za uwiecznienie tego dnia jesteśmy bardzo wdzięczni ❤️ nie mogę wyjść z zachwytu uśmiech nie schodzi mi z twarzy warto było czekać ☺️
Jeszcze raz bardzo dziękujemy nie ma słów które mogły by opisać to co czuje ????
Jesteście najlepsi ????????????????
⭐️1000000/10

Iza & Paweł – 2016

Przepiękne zdjęcia i filmy!! To najważniejszy dzień w życiu więc i fotograf musi być z najwyższej pułki – POLECAM BARDZO!!!! Oglądając zdjęcia uśmiech nie schodzi z twarzy a i łzy wzruszenia bywają.
Dzięki Studio Concept, możemy cały czas wracać i przeżywać ponownie ten dzień.

Ada & Piotr

Rewelacja! Teledysk i cały film jest po prostu świetny i jedyny w swoim rodzaju, a co najważniejsze pasuje do Nas. Idealnie dobrana muzyka, świetnie uchwycone i zmontowane momenty. Jesteśmy naprawdę pod wrażeniem efektów Waszej pracy. Profesjonalizm w trakcie ślubu i wesela, goście nie czuli się skrępowani obecnością kamery, a podczas sesji w plenerze przyjazna atmosfera pozwoliła Nam być po prostu sobą. Polecam każdemu, kto chce mieć prawdziwy, pełen emocji film i zdjęcia z tego jednego, najważniejszego dnia.
(DODATKOWO SĄ OBRAZY REFERENCJI FIRMOWYCH ZAŁĄCZONE DO MATERIAŁÓW)

klienci Komercyjni